Skip to content

PISZĄ O MNIE

MIŁO MI PODZIELIĆ SIĘ Z TOBĄ OPINIAMI OSÓB

W trakcie swojej drogi zawodowej pomogłem setkom przedsiębiorców i osób indywidualnych. W toku współpracy z Klientami przy obsłudze prawnej firm oraz doradztwie prawnym dla osób indywidualnych, zostałem oceniony publicznie co najmniej kilkadziesiąt razy.

Niezmiernie miło mi podzielić się z Tobą opiniami osób, z którymi miałem przyjemność współpracować - zarówno w sprawach indywidualnych, jak i biznesowych. PS. Jest tylko jedna rzecz, która cieszy mnie bardziej niż zadowolony Klient… Większa ilość zadowolonych Klientów! Jak chyba każdy człowiek, lubię być doceniany i każde miłe słowo utwierdza mnie tylko w przekonaniu, że dobrze wybrałem zawód.

mu4

źródło: wizytówka Google

ARKANA sp. z o.o.​

Bardzo rzetelny, solidny adwokat który ma profesjonalne podejście do prowadzonej sprawy . Jesteśmy zadowoleni z jego usług i z czystym sumieniem polecamy Pana Mateusza do każdej sprawy !​

Anna Maron

Wspanialy, rzetelny prawnik, z duza wiedza, pomogl mi rozwiazac bardzo trudny i frapujacy problem, fachowiec, konkretny. Bardzo polecam!

5/5

Sł. M. / 28.02.2020

Kompetentny, dociekliwy, ma wysoki poziom determinacji w dążeniu do rozwiązania problemu.

5/5

Piotr z Warszawy / 9.01.2020

Bardzo kompetentny człowiek i szybko odpowiada na wiadomości. Z czystym sumieniem mogę go polecić.

5/5

Bartek / 1.11.2019

Najlepszy w swoim fachu

5/5

Ania ze Szczecina / 2.04.2019

Prawnik, który bardzo rzetelnie podszedł do sprawy. Wszystko czego nie wiedziałam mi wyjaśnil w sposób czytelny i zrozumiały. Polecam

5/5

Natalia Kotynska / 4.03.2019

Bardzo miły, i bardzo dobrze stara się wytłumaczyć. Polecam

5/5

Kasia / 19.12.2018

Pan Mecenas bardzo nam pomógł w sprawie dot. przekształcenia spółki. Dużo nam wyjaśnił i rozjaśnił. Dzięki temu będziemy mogli podjąć właściwą decyzję co do najlepszego rozwiązania. Polecam Pana Mecenasa.

5/5

Sylwia / 7.08.2018

Pan Mateusz udzielił mi szybkiej i trafnej odpowiedzi na nurtującą mnie kwestię. Z czystym sumieniem polecam.

5/5

Martyna / 31.07.2018

Pan Mateusz jest adwokatem naprawdę godnym polecenia. Kiedy przedstawiałam moją sprawę, zadawał dużo pytań, co świadczy o pełnym zaangażowaniu i indywidualnym, rzeczowym podejściu do sprawy. Inni adwokaci mówili, ze się "nie uda" i ze" nie warto" a pan Mateusz powiedział: spróbujmy! Dziękuję!

5/5

Marta B. / 31.07.2018

Pan Mateusz, to adwokat jak najbardziej godny polecenia. Już, podczas rozmowy telefonicznej, w której opowiadałam o swojej sprawie wyczułam zainteresowanie moim problemem i chęć pomocy. Otrzymałam jasne wskazówki dotyczące postępowania i konkretny plan działania. Dziękuje!

5/5

Patrycja D. / 3.01.2020

Pan Uldynowicz jest pomocny, obiektywny, przyjazny, potrafi się wczuć w sytuację klienta. Jak najbardziej polecam.